Firma ACG - Stavby s.r.o. patří do skupiny firem ACG  a jak z názvu Associated Construction Group vyplývá, je firmou specializující se na stavební činnost jako generální dodavatel staveb. Ve své činnosti úzce spolupracuje s ACG-Real s.r.o. Specializuje se především  na pozemní a inženýrské stavby. Pro zákazníky zajišťuje kompletní výstavbu systémem tzv. ,, na klíč,, včetně projekční a inženýrské činnosti, kontrolingu kvality, či jednotlivé dílčí práce stavební výroby jako jsou monolitické konstrukce, zdění,omítky, betonové potěry, fasády, krovy, krytiny střechy, vodohospodářské práce, přípojky kanalizace, vody, komunikace.

Firma zaměstnává  odborníky na všech pozicích se zkušenostmi na řízení a realizaci staveb zcela mimořádných investičních celků. Za zmínku stojí například: Výstavba hlavního terminálu letiště Ruzyně,centrála Všeobecné zdravotní pojišťovny Orlická ul.Praha 2 , krajská centrála České spořitelny v Plzni, Česká spořitelna - dům U červeného srdce  na nám.Republiky v Plzni, krajská centrála České pojišťovny v Plzni a mnoho dalších významných objektů.

Sídlo je v Praze 6. Společnost má pobočku v Táboře. Působnost je celá ČR.

Ve firmě má v současnosti následující kapacity: 128 zedníků, 12 tesařů, 18 sádrokartonářů, 8 malířů,8 elektrikářů, 12 vodáků, 16 topenářů. V případě větších stavebních celků řeší kapacity firma prostřednictvím subdodavatelů, se kterými má dlouhodobé pozitivní zkušenosti.

ACG-Real s.r.o., Velehradská 1735/28, 130 00 Praha 3, info@acg-real.cz, tel.: 731 446 235 - jednička ve spolehlivosti a zajištění stavebních prací - IČ: 270 94 359

Obchodní rejstřík: C 95793 vedený u Městského soudu v Praze

Pobočka Tábor, Kosova 2894, 390 02 Tábor

Servisní vstup

Autorský vstup